Kalebodur ve Fayans Markaları ve çeşitleri BURADA

Türkiye geliştikçe ,yeni atılımlar arttıkça ve ev kredileri azaldıkça Seramik firmaları da aynı oranda arttı.

Ayrıca mevcut firmalarda kalitelerini artırdı.Eskiden iyi kötü ayrımı yapılmaktaydı fakat şimdi yapılamamaktadır.Çünkü her biri birbirinden kaliteli…Hiçbirine haksızlık etmemek gerekiyor.Şimdi onlardan kısaca bahsetmek istiyorum.

Bizim genellikle tercih ettiğimiz ve müşterilerin hoşuna giden ,kalitesiyle ve fiyatıyla öne çıkan ilk firma :

“Vitra” piyasada ün yapmış ve kalisiyle öne çıkmıştır.Önceleri çok pahalı olan bu seramik şimdilerde fiyatları normalleşti.Sanırım kaliteden ödün verdiler.Ama yine de İtalyan Seramiklere taş çıkarır.

Ege seramikte piyasada çokça bilinen bir markadır.Fakat kalitesi çanakkalenin biraz altındadır.Rahatlıkla kullanılabilir.

Bundan sonra sayacağımız seramikleri fazla kullanmamakla birlikte en az çanakkale seramik kadar iyidirler.

07 Nisan 2011 tarihinde Seramik içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 2 Yorum.

  1. hayırlı çalışmalar ….bi maruzatımızı dile getirmek istıyorum … seramik fayans kalebodur … vs sürekli tadilat yapan bi brey olarak artık seramik fiyatlarından gına geldi .. piyasadan malzeme alacağımız zaman yüksek meblalarda piyasa var .. bu sefer fabrikaları arıyoruz nedense fiyat verilmiyo … bizim bayilerımız var deniliyo …fiyatlar çok uçuk .. mesela bana 150 metrenin üzerine duvar seramiği yer kalebodürü bördüre ıhtıyaç var …fiyatlardan ötürü bıraz sıkıntı çekiyoruz … elimizi klumuzu bağlamışlar ne yapalım diyolar bayisiyiz . allah aşkına fabrika çıkışı 10 tl falan olan bir metre fayans nasıl olurda 20 tl ye satılır aklım almıyo ….elimden gelsede bi rizeli olarak gelip fabrikalardan alabılme ımkanım olsa …..sırf gıcıklığına yada kafayada takmadım değil bayılıkmi acsam ne memur maşıyla olmuyo % % kar yapıldığuna göre bunu yapmak daha karlı iş .. acaba ne dersiniz bayılık verırmisiniz bana ..bayilik alabılmek için şartlar ne ….

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter picture

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

Takip Et

Her yeni yazı için posta kutunuza gönderim alın.

Diğer 73 takipçiye katılın

%d blogcu bunu beğendi: